Szukaj

Odbierz prezent

Zapisz się na newsletter i pobierz mini poradnik

10 zasad pięknego, młodego wyglądu, które możesz zastosować od razu

Pobierz teraz

Kolekcja ubrań Joga Piękna

Nazywam się Marta Kucińska. Jestem joginką, wnuczką krawca, twórczynią marki Joga Piękna.

Od szesnastu lat projektuję i szyję dla kobiet i uważam, że istnieje przepis na strój idealny. Powinien być on uniwersalny, odpowiedni na wiele okazji i wygodny, niczym druga skóra.

Prawda, o której zapominają czasem projektanci marek odzieżowych jest taka, że to nie my jesteśmy dla mody, ale moda jest dla nas. Powinna nam sprzyjać. Wydobywać piękno, eksponować kobiece kształty, tuszując równocześnie to, co ewentualnie wolimy ukryć.

Staram się o tym zawsze pamiętać.

Pracując nad swoimi kolekcjami, myślę o Tobie. O osobie, która będzie nosić spodnie, bluzki i sukienki sygnowane złotą rozetą Jogi Piękna. Myślę o kobiecie pragnącej czuć się komfortowo i przyjemnie w każdej sytuacji – od porannych ćwiczeń, aż po wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

Ubrania marki Joga Piękna są projektowane i szyte tak, by, oszczędzając środowisko, służyć Ci przez lata. Powstają w Polsce z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o każdy najdrobniejszy detal. Pasują do siebie nawzajem, pasują do rzeczy, które masz już w swojej szafie.

Pasują Tobie 😉

Poznaj moją kolekcję

© Copyright 2024 JOGA PIĘKNA. All rights reserved. Created by THENEWLOOK
UWAGA! Nazwa „joga piękna” jest zastrzeżona.
Wszystkie treści zawarte na stronie mają wyłącznie charakter edukacyjny, informacyjny oraz hobbistyczny. Ich celem nie jest diagnostyka, leczenie czy zapobieganie chorobom. Nie zastąpią one porady lekarskiej, o którą powinniśmy zadbać.

Koszyk

No products in the cart.

Idź do sklepu